Отримати розрахунок виробу

Майже готово! Натисніть "Отримати розрахунок"
Матеріал
Форма
Текстура
Колір
Якщо у Вас є креслення, додайте його
Call-центр
Пн – пт, 09:00 – 18:00

Про компанію

Про компанію
Наша місія
Це наша дбайлива життєва філософія. Кожен наш прожитий день повинен змінювати навколишній Світ на краще. Компанія Antesto робить все для того, щоб кожен продукт який ми виготовляємо був корисним Людям та Світу. Кожна хвилина, година, тиждень, кожен проект над яким Ми працюємо з нашими Партнерами – це турбота про навколишній Світ.
Today, tomorrow, always… Сьогодні, завтра і завжди, Ми вкладаємо всі сили, щоб вироблений продукт Antesto дарував почуття радості, приносив Вам сили робити цей Світ кращим.

Наша цінність
Три найважливіші принципи якими Ми керуємося:
Люди для нас-це все! Кожен учасник виробничого процесу, відображає у своїй роботі, точність та гармонійність між сучасними технологіями та найвищими вимогами що до якості виробленого продукту.
Якість для нас – це більше, ніж репутація! Адже наші продукти ТМ Antesto постійно знаходяться у Вашому домі та чим більше вони приносять Вам комфорт, тим більше Ви приділяєте час своїй Сім'ї, Рідним та близьким Вам Людям.
Безпека для нас це must have! Всі вироби, які виробляються під брендом Antesto, виготовляються з матеріалів, які не несуть загрози Вашому здоров'ю та навколишньому Світу.

Компанія Antesto – це сучасна фабрика з виробництва мийок, стільниць, підвіконь, барних стійок та інших предметів інтер'єру та екстер'єру зі штучного каменю, кераміки, кварцу, компакт-плити. Під ТМ Antesto ми виготовляємо низку серійних виробів, які дають можливість нашим Клієнтам отримати унікальний продукт, зроблений в Україні.

Так виглядає наше власне виробництво
Антесто

БРЕНД ANTESTO

Простота у догляді
Гігієнічність
Практичність
Дизайн
З нашими виробами, догляд – це легко! Будь-які забруднення швидко видаляються з виробів.
Ми використовуємо антибактеріальні покриття та негігроскопічні матеріали
На різні групи нашої продукції ми даємо максимально високі гарантійні терміни
Ми пропонуємо більше 100 різних моделей мийок TM Antesto у різних матеріалах
Наші партнери
КОМПАНІЇ-ПАРТНЕРИ