Блог

Широкоформатна кераміка на кухонних фасадах.

Широкоформатна кераміка на кухонних фасадах.

За останні п’ять років досить стрімко набирає обертів та запитів широкоформатна кераміка. Чим так цікавить цей матеріал дизайнерів та які його переваги?! Сьогодні ми будемо говорити про використання кераміки на кухонних фасадах, а згодом через деякий час напишемо в блозі по мийки та раковини, які виготовляються також з кераміки.

Раніше було звично для меблевиків застосовувати фасади з деревини, МДФ, Акрилу. Але все частіше сучасні дизайнери та вибагливі клієнти вимагали більш інноваційні матеріали, які могли би підкреслювати їх індивідуальність та стильність. На такі запити було знайдено рішення зі застосуванням широкоформатної кераміки. Які ж переваги та в чому могли виникнути складності.

По-перше: кераміка має незначні товщини 2,3,4,6мм які можна використовувати як оздоблювальний матеріал. Є і більші товщини, але то вже для інших задач, а не для фасадів. За рахунок невеликих товщин, матеріал досить легкий тому на стандартну фурнітуру від blum, hafele чи hettich навантаження не буде перевищувати граничні навантаження які закладені виробник.

По-друге: широкоформатна кераміка має досить велику кольорову гамму. Кераміка може відображати самі ексклюзивні камені Світу. Поверхня кераміки може бути як матовою так глянцевою, а ще є поверхні з випуклостями, які каменярі називають «вулкано».

По-третє: кераміка вважається надміцною серед штучних каменів які використовуються в меблевій промисловості. Завдяки технологічному процесу виготовленню кераміки, данний матеріал повністю позбавлений пор, що робить його стійким до вологи. Та за рахунок того, що плита кераміки запікається при високих температурах, так плита має надміцні властивості.

Все частіше ми бачимо як Світова тенденція в дизайні та архітектурі показує нам як важливо мати натуральні природні кольори та текстури. Важливо дотримуватися єдиного суцільного кольорового рішення в просторі. Саме тому кераміку використовують в поєднанні в одному просторі на стінах, фасадах, та підлоговому покриттю. Ось і відповідь чому кераміка- а тому що вона перекриває повністю запит на просторове використання. Процес оброки широкоформатної кераміки вимагає застосування досить професійного обладнання яка дозволить з’єднати деталі під кутом 45 градусів, та добитися ідеального чистового різу без сколів на всій довжині вироба. Ну звісно майстер має бути – фахівцем у своїй справі. Antesto має відповідну кваліфікацію та сучасне обладнання, а також досвід в реалізації складних та цікавих об’єктах.

Маєте питання або потрібна Вам консультація, не вагайтеся, а звертайтеся до фахівців компанії Antesto, які з великим задоволенням нададуть Вам консультацію та допоможуть підібрати оптимальний варіант для Вас особисто та для Вашого Бізнесу.З повагою до Вас, Дмитро Калініченко.

P.S. При необхідності Ви можете використовувати цей матеріал в комерційних цілях з обов’язковим посиланням на першеджерело.