Блог

Меблі для ванної кімнати з керамічної плитки.

Кожного дня ми прокидаємося та маємо певні плани, які маємо виконати на протязі дня. У кожного з нас різний час, в який ми встаємо з ліжка та прямуємо до ванної кімнати. Дуже важливо, щоб наш день розпочався з гарного настрою, важливо щоб ми отримали позитивний заряд енергії на цілий день. Ванна кімната нас зустрічає своїм теплом та затишком. Дивлячись в своє зображення в дзеркалі ми про щось думаємо та вибудовуємо плани на поточний день поки вмиваємося ти чистимо зуби. При цьому кожен з нас користується меблями, які стоять у ванній кімнаті. В цей момент кожен дотик, кожне відкривання дверцят або шухляд задає нам ритм. Якісні меблі мають бути бездоганними та практичними. На сьогодні є досить великий вибір різноманітних матеріалів для виготовлення меблів для ванної кімнати, але не всі матеріали доречно використовувати у середовище де є надмірна волога.

Сучасні Світові тенденції відкривають нам нові матеріали які мають досить високий рівень стійкості до вологи та при цьому мають надсучасну структуру. Раніше, ще років п’ять по тому, ніхто навіть подумати не міг, що з керамічної плитки форматом 1200*600мм можна робити сучасні меблі для ванної кімнати. Також з цієї плитки можна робити раковину, яка гармонічно повторить кожен перехід від фасаду до стільниці, та буде суцільним монолитом в конструктиві підвісної чи напольної тумби.

Одним із головних питань: чому саме керамічна плитка, а не наприклад деревина чи інший плитний матеріал, такий як ДСП?! Відповідь досить проста, бо керамічна плитка не боїться вологи. Керамічна плитка досить стійка до механічних пошкоджень. Також плитка має негігрофобну структуру, що дозволяє іі використовувати навіть при прямому довготривалому контакті з водою, ось тому ми досить часто робимо з керамічної плитки щілинні рукомийники, які мають досить великий попит. Сама технологія виготовлення досить проста, але потребує якісного різального інструменту, бо кераміка міцна та звичайними пилами розкроїти якісно її просто не можливо. Основу корпусу ми виготовляємо або з вологостійкого МДФ або з вологостійкої фанери марки ФСФ. Корпуса всі фарбуються у вибраний колір Замовником та тільки після цього оздоблюються керамічною плитко. Всі кутові з’єднання ми робимо з прирізкою 45 градусів, щоб мінімізувати видимість будь якого поєднання між площинами, тим самим ми робимо наші меблі та стільниці в одній єдиній композиції. Також важливо використовувати якісну фурнітуру, бо навантаження трохи більше чим зазвичай, фасади облицьовані керамікою додатково мають в середньому 12кг на один м.кв. Завжди пропонуємо Замовнику вибрати Blum, Hafele або Hettich. Вибір кераміки досить широкий, багато виробників італійських та іспанських фабрик, тому з цим проблем взагалі немає ні яких. При виборі керамічної плитки важливо звернути увагу на товщину плитки та геометрію. Якісна керамічна плитка не повинна мати перепадів по товщині, діагоналі мають бути однакові, а сам лист має бути у рівні без будь яких вигинів та випуклостей. Важливо: ніколи-ніколи не обирайте керамічну плитку для виготовлення меблів другого сорту, обирайте тільки перший, бо така економія призведе до додаткових витрат. Для облицювання фасадів ми радимо використовувати керамічну плитку з товщинами 4,6,9мм. Розміри плитки обираються вже з урахуванням дизайну та технічного завдання. З нашого досвіду, для виготовлення підвісних або напольних тумб для ванної кімнати можна використовувати керамічні плити від 1200*600мм. Якщо Ви обрали керамічну плиту з прожилками чи мармуровою структурою, то в цьому випадку важливо робити крій матеріалу таким чином, щоб кожен стик мав продовження структури з переходом в іншу площину. Перед тим як Ви остаточно погодите дизайн тумби, обов’язково врахуйте вище зазначену інформацію, це допоможе Вам заощадити Ваш час, кошти та збереже Вам позитивний настрій.

До речі, Ви завжди можете звернутися до фахівців компанії Antesto, які з великим задоволенням нададуть Вам консультацію та допоможуть підібрати оптимальний варіант для Вас особисто та для Вашого Бізнесу.



З повагою до Вас, Дмитро Калініченко.

P.S. При необхідності Ви можете використовувати цей матеріал в комерційних цілях з обов’язковим посиланням на першеджерело.