Блог

Сходи зі штучного каменю та їх переваги.

Все частіше в сучасному дизайні інтер’єрів застосовують камінь або штучний камінь для облицювання сходів. Сходи можна розділити на два типа: внутрішні та зовнішні. Для зовнішніх облицювальних робіт підійде ідеально граніт та кварцовий агломерат. Обов’язково потрібно враховувати, що зовнішні сходи можуть бути слизькими під час опадів та підвищеній вологості. Тому маршову зону де є постійний прохід людей, обов’язково потрібно обробити антиковзальним покриттям. Є декілька самих розповсюджених варіантів обробки від ковзання:
- паралельні пропили на поверхні сходів;
- наклеювання стрічки проти ковзання;
- резинові накладки;
- термічна обробка поверхні сходів в зоні контакту зі взуттям.
Таким чином застосувавши любий із варіантів, Ви отримаєте травмобезпечну поверхню східців.

Розглядаючи та обираючи матеріали для внутрішнього застосування варто опиратися на декілька факторів, а саме:
- матеріал який ідеально вписується в інтер’єр по кольору та структурі;
- матеріал який зможе витримати навантаження згідно трафіку який передбачений по використанню сходів.

Для внутрішнього використання ми радимо використовувати штучний камінь, а саме:
- акриловий камінь;
- кварцовий камінь (кварцовий агломерат, кварцит);
- керамічні плити (керамограніт).

Кожен з цих запропонованих варіантів має безліч переваг для облицювальних робіт на сходових маршах. За цими матеріалами досить легко доглядати, вони мають надміцну структуру та витримують максимальні навантаження, куди більші ніж класична деревина. Сходи облицьовані штучним каменем мають стійку поверхню, та на протязі десятиліть не будуть потребувати спеціального догляду чи реставрації від нормальних експлуатаційних умов. До речі, штучний камінь наскільки різноманітний в своїх кольорах та текстурах, що Ви зможете закрити будь які запити в інтер’єрних рішеннях. Якщо зробити статистку з нашого досвіду то понад 40% наші Замовники обирають в якості облицювального матеріалу, широкоформатну кераміку. Один з таких прикладів сходів, облицьованих керамогранітом представлений на світлині в цьому дописі.

Ви завжди можете звернутися до фахівців компанії Antesto, які з великим задоволенням нададуть Вам консультацію та допоможуть підібрати оптимальний варіант для Вас особисто та для Вашого Бізнесу.

З повагою до Вас, Дмитро Калініченко.

P.S. При необхідності Ви можете використовувати цей матеріал в комерційних цілях з обов’язковим посиланням на першеджерело.