Блог

Акриловий камінь для стільниць. Поговоримо?!

   Працівники компанії Antesto мають понад 17 років досвіду роботи зі штучним каменем. Багато наших Партнерів, Друзів, Клієнтів – запитують який камінь краще вибрати для стільниці?! Наші менеджери перш ніж щось радити мають виявити основні потреби Клієнта, та яким чином будете застосовувати стільницю з каменю в побуті. Після ряду запитань можна вже переходити до вибору матеріалу, що було би краще для використання на стільниці? На сьогодні в Україні дуже популярні основні чотири види поверхонь зі штучних матеріалів - це акриловий камінь, кварцовий агломерат, кераміка та компакт-плита HPL. Ми працюємо з усіма типами цих поверхонь, але сьогодні відверто поговоримо про акриловий камінь.   Акриловий камінь на поверхні можна поділити на основні дві сфери застосування: комерційна сфера та приватне використання в інтер’єрах.  На сьогодні все частіше використовують акриловий камінь для торгівельного обладнання, барних стійок, адміністративних стійок, стільницях в приватних оселях, підвіконниках, санітарних кімнатах та громадських вбиральнях. Тож,  які переваги:

 - Негігроскопічність, саме ця властивість дозволяє матеріалу бути стійким до плям та не дозволяє плямам або будь - яким іншим предметам з повсякденного життя залишати сліди та відбитки на поверхні. Також ця властивість унеможливлює розповсюдженню на поверхні грибків або плісняви.

- Термопластичність . Завдяки цій властивості матеріал можна формувати та робити радіусні елементи, які просто неможливо зробити наприклад з деревини або з натурального каменю. З акрилового каменю можливо робити різкі або плавні переходи поверхонь в різних вимірах. Ця властивість дуже подобається сучасним Архітекторам та Дизайнерам, та дозволяє їм реалізовувати будь – якої складності проекти.

- Безшовне з’єднання дозволяє уникнути швів, які можуть псувати зовнішній вигляд. Вміст акрилового каменю - це 1/3 акрилова смола, що дає можливість робити при стиковці декількох або більше поверхонь без жодного видимого стику. Ця властивість характерна лише для каміння, яке виготовляється з додаванням 100% акрилової смоли.  

- Міцний по структурі та витривалий до подряпин та сколів. Акриловий камінь складається з 2\3 тригідрату алюмінію або ще називають цей компонент природній глинозем. Цей природній компонент придає міцності матеріалу та дозволяє каменю витримувати максимальні навантаження.

- Неймовірна велика кольорова гамма, різноманітність декорів каменю, які повністю відповідають  всім запитам та потребам в сучасному дизайні. Імітація мармурових прожилок та імітація структури дерева або неймовірні кольори, які мають ефект підсвічування.

- Ремонтопридатність  акрилового каменю дозволяє відреставрувати будь-яке пошкодження в найкоротший термін, при цьому слідів від реставрації Ви знову не замітити, так як властивість безшовного з’єднання дозволяє проводити необмежену кількість робіт по реставрації.     


   Звісно Ви запитаєте чи є інша сторона медалі, можливо є якісь вади у цього каменю. Тому також відверто даємо на це відповідь. Ви пам’ятаєте цей вислів, попереджений - значить озброєний:

- Акриловий камінь з легкістю витримує температуру до 120 С, а це означає, що Ви можете виливати кип’ячу воду, ставити гарячі тарілки та чашки на поверхню. Але пам’ятайте, якщо температура предмета, який Ви ставите на стільницю перевищую 120С, то обов’язково використовуйте підставки під гарячі предмети або зачекайте доки поверхня гарячого предмету знизить температуру до допустимого максимуму.  Для прикладу, якщо Ви знімаєте з плити чайник, який щойно закипів, то нижня частина його буде мати температуру близько 160С, а вже через три хвилини нижня частина чайника буде мати температуру на рівні 110С.

- Ми говоримо, що акриловий камінь міцний та витримує удари та стійкий до сколів, але не потрібно забувати, що камінь можна пошкодити, наприклад, якщо Ви не будете використовувати дошку для нарізання продуктів. Тож будь ласка не забувайте про це, але - знову але, якщо Ви пошкодили акриловий камінь - не засмучуйтеся будь-яке пошкодження можна відреставрувати та придати йому первинного вигляду.    


   Під завершення цього блогу, хочу Вам сказати ще одну річ - Ви завжди можете звернутися до фахівців компанії Antesto, які з великим задоволенням нададуть Вам консультацію та допоможуть підібрати оптимальний варіант для Вас особисто та для Вашого Бізнесу.  


   З повагою до Вас, Дмитро Калініченко.


   P.S. При необхідності Ви можете використовувати цей матеріал в комерційних цілях з обов’язковим посиланням на першоджерело.