Блог

Архітектурний бетон в повсякденному житті. Раковини Antesto для ванних кімнат.

Архітектурний бетон в повсякденному житті. Раковини Antesto для ванних кімнат.
Ванна кімната, саме для ванних кімнат ми виготовлюємо раковини з архітектурного бетону. Маючи ключеві по запитам моделі раковин, ми пропонуємо шість найактуальніших форм, які відповідають запитам та потребам наших Клієнтів. Чому саме архітектурний бетон, та чому він є актуальним трендовим рішенням для ванної кімнати?! Як відомо, що найбажанішим рішенням є оформлення та стилізація внутрішнього простору в стилі Loft. Цей тренд уособлює в собі мінімізацію та натуральну кольорову гамму, збереження натуральності первинних матеріалів. Саме по цим критеріям ми виготовляємо з архітектурного бетону раковини для ванних кімнат. Компанія Antesto пропонує три варіанти кольорових рішень, які зберігають натуральність текстури бетону та мінімалізм в декорах (Bright Graphite, Light Gray, Rich Gray https://antesto.ua/products/shells).
Раковину від Antesto архітектурного бетону можна розділити на дві частини-це зовнішня та внутрішня частина. Внутрішня части раковини оброблюється гідрофобними розчинами, які не дозволяють воді проникати в структуру бетону та залишати соляні відкладення. Гідрофобами якими ми оброблюємо раковини утримують вологу та зберігають досить тривалий термін первинний зовнішній вигляд, раковина як нова залишається після тривалих років використання. Зовнішня частина максимально збережена по текстурі натурального бетону, вона має характерні отвори та розводи які присутні у бетонних виробах.
Якщо коротко, то процес виготовлення таких раковин досить простий, але головною вимогою є досить складні та відповідальні два виробничих процеси, а саме:
- Формування форми з застосуванням вібростолу для того щоб прибрати всі пустоти та зробити виріб більш щільним.
- Процес застигання та висихання, тут потрібно додавати якісний пластифікатор для бетонних виробів що дозволить зробити раковину міцною та стійкою до пошкоджень. А також важливо витримати температурний режим та час для висихання самої раковини, витримка температурного режиму напряму впливає на те, на скільки раковина буде менш гідрофобною.
Звісно також важливо використовувати сировину високої якості, що ми і робимо. Для виготовлення раковин ми закуповуємо сировину відомих Німецьких виробників, це робить нашу продукцію якісною, що дозволяє нам давати гарантію на мийку 24 місяці та підіймає експлуатаційний термін такої раковини понад 10 років.

Під завершення цього блогу, хочу Вам сказати ще одну річ - Ви завжди можете звернутися до фахівців компанії Antesto, які з великим задоволенням нададуть Вам консультацію та допоможуть підібрати оптимальний варіант для Вас особисто та для Вашого Бізнесу.

З повагою до Вас, Дмитро Калініченко.

P.S. При необхідності Ви можете використовувати цей матеріал в комерційних цілях з обов’язковим посиланням на першеджерело.