Блог

Раковина для ванної кімнати зі щілинним зливом.

Сьогодення в утворенні дизайну інтер’єру досить насичене, в Світі представлено безліч сучасних матеріалів, які допомагають реалізовувати будь-якої складності проекти. Ще десять років тому ми навіть уявити собі не могли, що широкоформатна кераміка буде одним із самим найпопулярнішим оздоблювальним матеріалом в інтер’єрі. Та саме головне, що ми зовсім не очікували, що керамогранітні плити ми будемо використовувати, як матеріал з якого будемо робити раковини. Наче нічого складного, але для обробки кераміки потрібно мати надсучасний інструмент та майстрів ювелірів.

Самим трендовим рішенням сьогодні є раковини зі щілинним зливом, які інтегровані у стільницю та мають вигляд суцільного моноліту. Кожен кут, кожне з’єднання ідеально підганяється під кутом із запилом під 45 градусів. Всі переходи між горизонтальним та вертикальним ухилом підбираються таким чином, щоб максимально зберегти поєднання кожної прожилки структурованої кераміки та створити візуальну атмосферу цілісності у просторі.

Звісно Ви запитаєте, які переваги такої раковини з кераміки?! Ці переваги можна розділити на дві складові, естетична та технічна. Та ось, які переваги в загальному Ви отримаєте, якщо оберете для себе раковину з керамограніту:

- Завдяки безлічі декорів та кольорів, Ви можете підібрати матеріал до будь-якого дизайну.

- Керамогранітні плити це досить міцний матеріал, який може витримати максимальні навантаження, які зустрічаються у повсякденному житті.

- Також кераміка має однорідну негігроскопічну структуру, що дає можливість використовувати такі поверхні у вологих середовищах, ванних кімнатах, саунах та інше.

- Можливість відтворювати трендові форми раковини, які відповідають сучасності та запитам сьогодення.

- Перевага цілісного дизайну, дає можливість оздобити стіни, підлогу та стільницю з інтегрованою раковиною в єдиному стилі, повторюючи плавні переходи структури кераміки в одну цілу екосистему Вашої оселі.

- Легко прибирати та доглядати за раковинами та поверхнями з широкоформатної кераміки.

Ми досить часто отримуємо одне і теж саме запитання: як обслуговувати раковину зі щілинним зливом? Так ось тут все досить просто, кожна наша раковина має основне дно та фальш дно. Фальш дно досить легко знімається за допомогою присоски, де після зняття відкривається доступ до ревізії, проведення прибиральних робіт чи технічного обслуговування. Для того, щоб вода не стояла та стікала в отвір сифону, то ми робимо основне дно з ухилом або у вигляді конверту, що дає змогу повністю на 100% відводити воду з раковини. Фальш дно також служить буфером, наприклад: якщо Ви отримали СМС від банку, що Вам зараховано один мільйон доларів замість двох мільйонів, та розсердитесь від цього, кинете в раковину щось тяжке зі всієї сили, то в такому випадку Ви пошкодите лише фальш дно – яке досить легко та без зусиль можна замінити на нове дно, всього на протязі одного дня. А на наступний день Ви отримаєте ще одне повідомлення від банку, вже з другим мільйоном який Вам зараховано на рахунок :):):)

Обираючи раковину з кераміки, є одна досить важлива порада! Якщо Ви плануєте, щоб раковина була інтегрована у стільницю та не мала опору на підлогу, тобто була підвішена до стіни, то в цьому випадку необхідно зробити закладну опорну-арматуру до стіни на стадії чорнового ремонту.

До речі, Ви завжди можете звернутися до фахівців компанії Antesto, які з великим задоволенням нададуть Вам консультацію та допоможуть підібрати оптимальний варіант для Вас особисто та для Вашого Бізнесу.З повагою до Вас, Дмитро Калініченко.P.S. При необхідності Ви можете використовувати цей матеріал в комерційних цілях з обов’язковим посиланням на першеджерело.