Блог

Одне з найчастіших запитань: чи можна ставити гарячі предмети на стільниці зі штучного каменю?!

   Ми компанія Antesto використовуємо в своїх роботах лише якісні матеріали. Найчастіше ми працюємо з трьома типами штучного каменю:
- акриловий камінь
- кварцовий агломерат
- керамограніт, широкоформатна кераміка.

   Акриловий камінь зручний у повсякденному використанні та з легкістю витримує будь які температурні навантаження до 110С.  Це означає, що Ви можете з легкістю виливати кип’ячу воду на стільницю виготовлену з акрилового каменю.  Для того, щоб ставити на стільницю каструлі чи інші гарячі предмети, необхідно використовувати підставки під гаряче. Таким чином Ви збережете первинний вигляд стільниці.

   Кварцовий агломерат досить стійкий до максимальних навантажень в тому числі і до високих температурних режимів. Стільниці, які ми виготовляємо з кварцового каменю витримують навантаження по температурі до 190С. Ви з легкістю можете ставити щойно зняту каструлю з плити на стільницю, не використовуючи підставки під гаряче. Але ми все таки радимо використовувати підставки, так як при постійному контакту стільниці з гарячим предметом в одній і тій же точці, через добрий десяток років може з’явитися незначна зміна кольорового забарвлення стільниці. Тому, радимо не нехтувати правилами догляду за стільницею https://antesto.ua/catalogs

   Керамограніт самий міцний матеріал який використовується на кухонних поверхнях в ряді штучного каміння. Такі стільниці з керамограніту мають найвищу ступінь стійкості до високих температурних режимів. Цей матеріал витримує температурні навантаження до 270С, при цьому він не змінює структуру каменю та саме забарвлення. Керамогранітні стільниці від  Antesto  завжди мають бездоганний вигляд та поєднання сучасності з технологічності. Стільниці виготовлені з широкоформатної кераміки є безумовним лідером по витривалості та стійкості до високих температурних режимів.

   Як завжди, Ви можете звернутися до наших фахівців за роз’ясненнями, як використовувати стільниці від Antesto, та які вони мають переваги перед іншими матеріалами.

   З повагою до Вас, Дмитро Калініченко.