Блог

Ідеальний камінь для кухонних стільниць – кварцові поверхні.

В Україні та й у всьому Світі з кожним днем кварцові поверхні набувають більшої популярності. Кварцовий камінь є одним з найкращих матеріалів для використання його на кухонних стільницях. Зараз про це і напишу нижче, чому кварцовий камінь ідеальний:
-         Кварцовий камінь стійкий до механічних пошкоджень, на ньому майже не залишається подряпин від будь яких предметів, які зустрічаються в побуті.
-         Кварцове каміння витримує високі температурні навантаження до 190 С градусів, ніякі сліди від каструль, сковорідок та чайників не залишать слід.
-         Унікальна текстура мармурових декорів, яка дозволяє поєднати в собі витонченість природи  та практичність створеної сучасності.
-         Камінь має однорідну структуру, негігроскопічний, на камені не залишаються плями від продуктів харчування та більшості хімічних речовин.
-         Міцніший за сталь, по шкалі Мооса кварцовий камінь має ступінь твердості 8 балів, а сталь лише 6,5 балів

Пару років тому кварцовий камінь мав зависоку ціну, та дякуючи сучасним технологіям та оптимальній логістиці, більшість Світових виробників знизили собівартість та ринкову ціну, що призвело до того, що камінь став більш доступний для кожного мешканця нашої планети. Сьогодні в Україні кварцовий камінь має ціну на рівні акрилового каменю, та все більше витісняє акрил з приватного сектору використання.
Також технології не стоять на місці та ми вже понад три роки практикуємо якісне виробництво мийок в колір стільниці. Це дозволяє дизайнерам, архітекторам та господарям зробити повністю монолітну стільницю з мийкою. Звісно технологічні стики будуть присутні, але вони несуттєві та майже не помітні.  В нашому каталозі мийок Ви зможете обрати оптимальну модель мийки яка задовольнить Ваші потреби.

Традиційно хочу також надати відповідь а чи є якісь недоліки в кварцовому каменю?! Так це лише один несуттєвий недолік, за рахунок того, що кварцовий камінь складається з 93% кварцового піску, то цей камінь не має властивостей безшовного з’єднання, тому на поверхнях буде шов з тоненьку ниточку, яку майже буде непомітно.  

Ще кварцовий камінь має дуже великий вибір по кольорам і саме головне, що кварцовий камінь чорного або темних відтінків Ви можете без вагань використовувати на горизонтальних поверхнях, тобто на стільниця, барних стійках тощо. До речі акриловий камінь чорного кольору або темного в порівнянні з кварцовим каменем ми не рекомендуємо використовувати на кухонних стільницях.   

Під завершення цього блогу, хочу Вам сказати ще одну річ - Ви завжди можете звернутися до фахівців компанії Antesto, які з великим задоволенням нададуть Вам консультацію та допоможуть підібрати оптимальний варіант для Вас особисто та для Вашого Бізнесу. 


З повагою до Вас, Дмитро Калініченко.

P.S. При необхідності Ви можете використовувати цей матеріал в комерційних цілях з обов’язковим посиланням на першеджерело.