Блог

Як обрати стільницю зі штучного каменю?!

Саме таке питання завжди повстає перед кожним, хто вирішив замовити собі нову кухню. Чи складно зробити правильний вибір? Саме зараз ми і опишемо по шагову інструкцію, як це зробити без зайвих проблем та врахувати повністю всі нюанси, щоб Ви залишилися задоволеними.

Перший крок, обрати вірний шлях:
- Як тільки Ви замовили кухню у Вас на руках має бути проект кухні з кресленнями.
- Трапляється так, що меблевики також володіють технологією обробки штучного каменю, тоді ми Вам радимо проаналізувати їх пропозицію.
- Якщо меблевик в якого Ви замовили кухню не працює зі штучним каменем, тоді Вам потрібно самостійно знайти компанію, яка виконає Ваше замовлення бездоганним чином.
- І ось тут ми Вам радимо звернутися до нас або детально ознайомитися з алгоритмом вибору стільниці зі штучного каменю.

Другий крок, пошук виробника:
- Головний критерій обрання виробника стільниці полягає в тому, щоб виробник, як мінімум мав ознаки надійності та мав юридичні показники своєї стабільності.
- Виробник стільниці має бути компетентним у всіх питаннях пов’язаних з вибором матеріалів та мати експертність у властивостях кожного каменю, який він Вам пропонує.
- Також Ви маєте переконатися, що виробник має багаторічний досвід та має досвід роботи, які підкріплює своїм портфоліо.
- Моя Вам порада, оберіть два, а то і три виробника стільниць, яким Ви направите запит на стільницю, щоб вони Вам підготували комерційну пропозицію.

Третій крок є вирішальним, вибір матеріалу для стільниці:
- Якщо у Вас є готова візуалізація проекту вашої кухні, то там вже буде зазначений колір каменю, який бажано використовувати для стільниці. Якщо проекту не має, то в цьому випадку Вам потрібно побути самому дизайнером та уявити, який колір чи відтінок підійде та гармонічно впишеться в дизайн Вашої кухні. Також Ви можете врахувати рекомендації та досвід виробника стільниці та прислухатися до його порад.
- Тепер важливо обрати саме тип штучного каменю з якого буде виготовлятися стільниця. Про властивості штучного каменю ми вже писали раніше у нашому блозі. Ви можете обрати тему, яка Вас цікавить та дізнатися більше за посиланням https://antesto.ua/blog

Четвертий крок, це розрахунок стільниці:
- Після того, як Ви обрали собі тип каменю та колір, Ви даєте запит на підготовку комерційної пропозиції. Виробник стільниці враховує всі технічні моменти, які були зазначені на попередньому креслені та займається оптимальним розрахунком.
- Важливо!!! Розрахунок має включати в себе не тільки вартість стільниці, а також деталізацію з чого саме буде складатися Ваша стільниця (тип каменю, товщина, наявність основи, кількість технічних отворів, термін виготовлення, наявність доставки, гарантія та можливість отримувати після гарантійне обслуговування). Тепер Ви маєте повну та розвернуту відповідь по вартості стільниці.
- Пам’ятайте, що не завжди низька ціна є найкращим вибором, та не завжди зависока ціна говорить про якість. Ви самі обираєте той оптимум який Вам потрібен.

П’ятий крок, підписання Договору на виготовлення:
- Тепер Ви маєте ціну, та обираєте у кого саме Ви замовите стільницю. Критерії вибору ми проговорили з Вами вище, також Ви добавляєте свою інтуїцію та відчуття довіри до майбутнього виробника стільниці.
- Є обов’язковим підписання договору або специфікації до рахунку. В даному документі має бути зазначені всі технічні моменти, які Ви проговорили з виробником. Також договір чи специфікація має містити креслення стільниці.
- По цьому договору Ви вносите авансовий платіж або повний все залежить від того як Ви домовились з виробником.

Шостий крок, це виїзд виробника на замір:
- Виробник виїжджає до Вас на об’єкт, проводить контрольні заміри, знімає шаблони та звіряє всі розміри з тими, що Ви надали раніше для прорахунку.
- Якщо розміри збігаються або мають несуттєве відхилення, то вартість виробу не змінюється та виробник приступає до виготовлення стільниці. Вразі суттєвих відхилень проводиться перерахунок стільниці який може бути як в більшу так і в меншу сторону.
- Також під час проведення заміру, виробник стільниці оглядає майбутню зону монтажу та в разі необхідності зазначає, що Вам як замовнику необхідно підготувати в приміщенні для безперешкодної роботи (це може бути сантехника, приміщення заставлене предметами які будуть заважати проводити роботи або щось інше).

Сьомий крок, виготовлення стільниці:
- В цьому процесі Ви, як замовник не приймаєте участь за виключенням, якщо Ви самі цього захочете.
- В середньому процес виготовлення не складної стільниці складає 10 днів. Під час виготовлення стільниці Ви можете запросити інтервальний фото або відео звіт, щоб Ви могли власноруч переконатися, що Ви зробили правильний вибір та виробник дійсно старанно виконує свою роботу.

Восьмий крок, монтаж стільниці на об’єкті:
- Тут важливо, щоб виробник дотримувався акуратності та з відповідальністю ставився до майна замовника.
- Застелив підлогу в зоні роботи, накрив захисною плівкою фасади або техніку яка знаходиться в прямій зоні монтажу.
- Виконував підрізні роботи з урахуванням будівельних норм по часу та шуму. Використовував пилевидаляюче обладнання. Якщо Ваші сусіди мають маленьких діточок або хворих, будь ласка попередьте їх, що в зазначений проміжоток часу будуть виконуватися монтажні роботи, які можливо порушать їх спокій.
- І звісно по завершенню монтажних робіт, виробник має прибрати після себе все сміття та залишити чистим приміщення де він працював.

Дев’ятий крок фінальний, прийняття роботи:
- Ви як замовник оглядаєте стільницю, щоб на ній не було подряпин, тріщин, сколів, п’ятен та інше.
- Оглядаєте стільницю на відповідність всіх моментів, які були зазначені в договорі або специфікації до рахунку. Зверніть увагу на колір та маркування каменю. Зазвичай виробник під стільницею залишає маркування каменю, яке нанесли на виробництві самого каменю. Якщо маркування стерте або відсутнє, то це може буде ознакою того, що Вам надали схожий камінь за кольором але іншого виробника який має інші властивості та меншу ціну.
- Після того, якщо у Вас не виникло ніяких зауважень або навпаки є зауваження, Ви наголошуєте на них увагу виробнику. Виробник виправляє обґрунтовані Вами зауваження та виправляє їх в обговорені з Вами терміни. Як правило, це робиться прямо в той же день на місці - це в тому випадку якщо виробником було зроблено все вірно з самого початку виробничого процесу.
- Фіналом є підписання акту виконаних робіт, про те що у Вас не має зауважень та Вас цілком влаштовує кінцевий варіант.
- Ви вносите залишок оплати по рахунку чи договору, отримуєте від виробника гарантійний талон та інструкцію по експлуатації стільниці.

Десятий крок, крок задоволення:
- Ви тепер залишилися у себе на кухні одні або зі своєю Родиною, Ви радієте від того що у Вас гарна та затишна квартира чи будинок. На протязі десятиліття Ви використовуєте стільницю за призначенням та зовсім ні якого не маєте клопоту.

Ось такі основні кроки при виборі стільниці, які проходить замовник. Саме так виглядає цей процес у компанії Antesto. Ми завжди робимо так, щоб Ваш вибір був дійсно вірним та за ті дні, які Ви співпрацюєте з нами, Ви отримали задоволення та відчуття цілковитої захищеності.

Ви завжди можете звернутися до фахівців компанії Antesto, які з великим задоволенням нададуть Вам консультацію та допоможуть підібрати оптимальний варіант для Вас особисто та для Вашого Бізнесу.З повагою до Вас, Дмитро Калініченко.