Блог

Важливо знати про типи монтажу мийок в стільниці.

Важливо знати про типи монтажу мийок в стільниці від  виробника Antesto.
Більшість споживачів мало приділяють уваги мийці, а саме типу монтажу, вважаючи, що це не так важливо. Враховуючи досвід роботи з каменем який складає понад 17 років, хочу зазначити головні переваги, які відкриває кожен з трьох можливих варіантів монтажу мийки в стільницю зі штучного каменю, кварцу та кераміки.

Перший тип який є самим розповсюдженим – це накладний тип монтажу. Такий монтаж мийки можна зробити в будь який камінь та в будь яку стільницю, навіть якщо вона зроблена з дерева чи ДСП. В такому монтажі мийки є три переваги:
-         Доступність по ціні
-         Підходить люба мийка для такого монтажу, що продається в наших точках продажу.
-         Легкість при заміні мийки на нову, заміну можна зробити власними силами без залучення фахівців.

Другий тип який є досить популярним на сьогодні – це підстильний тип монтажу. Цей монтаж мийки є досить зручним для повсякденного використання. Для такого монтажу мийки необхідно використовувати лише мийки які зазначені виробником, як мийка зі спец.монтажем. Мийки які не зазначені виробником, як мийки для спец.монтажу, не можуть бути змонтовані в даній варіації. Ці мийки монтуються таким чином лише в вироби зі штучного каменю чи натурального каменю, або кераміку чи HPL плити. В інші матеріали, наприклад дерево чи ДСП небажано монтувати мийку під стільницю, так як зріз стільниці на мийці буде піддаватися постійному вологому середовищу. Такий монтаж досить зручний у використанні та має наступні переваги:
-         При такому монтажі можливо фрезерувати в камені канавки, які називаються ефектом мокрого столу, а ця функція відкриває додаткові можливості.
-         Зручно витирати та прибирати на стільниці під час інтенсивного приготування їжі.
-         Повна відсутність щілин між мийкою та стільницею, що запобігає забиванню в щілини продуктів харчування, які згодом служать середовищем для розповсюдження бактерій.

Третій тип монтажу – це монтаж мийки в рівень зі стільницею. Такий монтаж мийки досить часто застосовують в дизайні інтер’єру в стилі «хай-тек». Цей монтаж має досить унікальне візуальне рішення, що дає можливість відрізнятися від сотні тисяч інших інтер’єрних рішень. Вибираючи мийку для такого монтажу потрібно враховувати, що мийка має бути зазначена виробником, що вона підходить до такого типу інсталяції. Як правило такі мийки в 99% виготовлені із нержавіючої сталі. Основні переваги такого монтажу:

-         Унікальне інтер’єрне  рішення за дизайном.
-         Зручний догляд за стільницею під час прибирання та інтенсивного використання стільниці за призначенням.
-         Відсутність перепаду між стільницею та мийкою, що робить стільницю та мийку візуально суцільним монолітом.

Цей блог ознайомив  Вас за типами інсталяцій мийок, тепер сподіваюся у Вашій уяві буде більш зрозуміла картинка того, як виглядає кожен з монтажів та наскільки це буде практично в повсякденному житті.

В завершенні цього блогу, хочу Вам сказати ще одну річ - Ви завжди можете звернутися до фахівців компанії Antesto, які з великим задоволенням нададуть Вам консультацію та допоможуть підібрати оптимальний варіант для Вас особисто та для Вашого Бізнесу. 

З повагою до Вас, Дмитро Калініченко.