Блог

Аксесуари з каменю для повсякденного використання.

Одним з самим розповсюдженим аксесуарам є кухонна дошка. Повсякденне використання дошки потребує від матеріалу з якого вона виготовлена, щоб вона витримувала максимальні навантаження та була безпечною при контакті з харчовими продуктами. Самим розповсюдженим матеріалом для виготовлення кухонної дошки є деревина. Такий матеріал має досить доступну ціну та має велику кількість різновидів по формі та дизайну виготовлення. Але деревина є досить м’яким матеріалом та така дошка нажаль через досить короткий час втрачає свій функціонал та зовнішній вигляд.

Що ми радимо та, що найоптимальніше використовувати в якості кухонної дошки? Враховуючи головні переваги штучного каменю, хочу зазначити що головною перевагою є:

- антибактеріальне покриття

- має високу ступінь міцності та витривалості до порізів та подряпин.

- неймовірно багата різновидність декорів та кольорів.

- можливість інкрустації з іншими матеріалами такого типу.

Дошки зі штучного каменю можуть бути різної форми та конфігурації за бажанням Замовника. Також ми пропонуємо нашу ексклюзивну лінійку кухонних дошок, яка є досить практичною в повсякденному використанні та оригінальною за своєю конфігурацією.

Використовуючи аксесуари від Antesto, Ви отримуєте надійність, довговічність та безпеку всієї Вашої Родини!

Ви завжди можете звернутися до фахівців компанії Antesto, які з великим задоволенням нададуть Вам консультацію та допоможуть підібрати оптимальний варіант для Вас особисто та для Вашого Бізнесу.З повагою до Вас, Дмитро Калініченко.