Блог

Торгівельне обладнання для Бізнесу. Чому варто на це звернути увагу!

   До ряду торгівельного обладнання ми відносимо безліч виробів, які покращують умови праці та підвищують комфорт для споживачів товару чи послуги. В сучасному Retail або HoReCa  все частіше використовуються матеріали, які витримують максимальні навантаження та відображають сучасний дизайн та витончений стиль.  
   В нашій рубриці ми сьогодні піднімемо одне з важливих питань, а саме виготовлення торгівельного обладнання зі штучного каменю та HPL компакт- плити. Головною задачею при виготовленні торгівельного обладнання є одна зрозуміла філософія – як можна довше зберегти бездоганний зовнішній вигляд та відповідати заявленим експлуатаційним характеристикам. Для прикладу давайте розглянемо та проведемо поверхневе очевидне порівняння при однакових умовах використання.
Приклад «А»  ми маємо стійку на якій представник демонструє техніку Apple:
    -   Стійка має виглядати сучасною.
    -   Поверхня стійки має мати антивандальне покриття або надміцну поверхню.
    -   Матеріал з якого виготовляється обладнання має мати безліч кольорових рішень.
    -   Обладнання повинно мати можливість високої циклічності до переміщення з однієї торгівельної точки на іншу.  
   Фахівці з маркетингу знають що таке 4P, а ми виробники обладнання для Retail або HoReCa називаємо між собою 4 strong – це чотири складові, які мають обов’язково бути присутніми в кожному обладнанні. В цьому прикладі «А» що ми розглядаємо одна стільниця зроблена зі штучного каменю, а інша зроблена з пластику. Порівнюючи ці два матеріали можна впевнено сказати, що штучний камінь має ступінь твердості по шкалі Мооса в рази більшою ніж звичайний пластик.

   Маючи великий досвід, ми впевнено можемо сказати, що при однакових умовах використання торгівельного обладнання, поверхня зі штучного каменю вп’ятеро довше буде працювати на Бізнес ніж поверхня з пластику. Та навіть якщо таке трапиться, та якось стільницю з каменю буде пошкоджено, то таке пошкодження можна буде відреставрувати в середньому за 60хвилин і обладнання знову буде мати первинний вигляд, та готове до демонстрації продукції. Нажаль пластикову поверхню неможливо відреставрувати, та її доведеться замінити, а на це піде не один день, та також доведеться заплатити за виготовлення нової поверхні. Далі висновки робіть самі, а всі наші Клієнти зробили правильний вибір, та вибрали міцний штучний камінь для свого торгівельного обладнання.  
   Звертаючись до фахівців компанії Antesto, Ви отримаєте кваліфіковану консультацію та високу якість нашої роботи. При необхідності ми зможемо для Вас провести Test Drive будь– якого штучного каменю в порівнянні з іншими матеріалами.

   З повагою до Вас, Дмитро Калініченко.

   P.S. При необхідності Ви можете використовувати цей матеріал в комерційних цілях з обов’язковим посиланням на першоджерело.